تفاوت طراحی سایت با کد نویسی و بدون کد نویسی در چیست؟

آموزش طراحی سایت در آموزشگاه فنی و حرفه ای اکسیر آموزش

اگر تاکنون به دنبال کسب اطلاعات درباره چگونگی طراحی وب سایت بوده‌اید حتما عبارت‌هایی مانند طراحی سایت بدون کدنویسی را دیده‌اید و این سوال احتمالا برایتان پیش آمده که این روش چه تفاوتی با طراحی سایت با کد نویسی دارد؟

برای درک بهتر این دو روش باید گفت که در روش طراحی با کد نویسی شما می‌بایست از مسیر یادگیری برنامه‌نویسی عبور کنید یعنی ابتدا یک زبان برنامه‌نویسی را انتخاب کنید و یک تا دو دوره آموزشی نیز به عنوان دوره تکمیلی بگذرانید تا بتوانید طراحی سایت با کد نویسی را انجام دهید اما در روش دیگر یعنی طراحی سایت بدون کدنویسی فقط لازم است که شما ورد پرس را یاد بگیرد.

ورد پرس چیست؟

وردپرس یعنی طراحی سایت با روش سیستم محتوای متن باز یا CMS که امکان ایجاد، راه اندازی، توسعه یک سایت و تولید محتوا را بدون کدنویسی  به شما می‌دهد.

سیستم محتوا متن باز چیست و برای چه کاری استفاده می‌شود؟

سیستم مدیریت محتوا (CMS) در واقع به شما کمک می‌کند بدون نیاز به دانش فنی برنامه‌نویسی بتوانید سایت دلخواه خودتان را طراحی و محتوای مورد نظر را منتشر کنید.

این سیستم به شما یک دید بصری می‌دهد تا بتوانید یک سایت به سلیقه خود بسازید زیرا تمام کارهای فنی پشت صحنه قبلا انجام شده‌است و این موضوع سرعت کار شما را به شدت بالا می‌برد.

برای این کار کافی‌است که با انتخاب و نصب انواع قالب و افزونه یک سایت فروشگاهی، خبری، وبلاگی، شخصی، پزشکی، آموزشی و شرکتی داشته باشید.

X