چرا آموزش کامپیوتر به کودکان مهم است؟

چرا آموزش کامپیوتر به کودکان مهم است؟

بسیاری از والدین تصور می کنند همینقدر که فرزندشان با گوشی خوب کار می کند پس کار با کامپیوتر را هم بلد است و آموزش کامپیوتر به کودکان دیگر ضرورتی ندارد اما واقعیت این است که یادگیری کار با کامپیوتر آینده کودکان را می سازد.

کوکان امروز نسل دیجیتال هستند و از خردسالی در معرض رسانه های دیجیتال مانند تلفن همراه قرار می گیرند به همین دلیل از هوش دیجیتال سرشاری برخوردارند اما این توانمندی به آینده کاری آنها کمکی نمی کند چرا که محیط های کاری به مهارت هایی بیش از توان کار با گوشی همراه نیاز دارند.

شرکت در دوره های آموزش کامپیوتر به کودکان و نوجوانان این امکان را برای آنان فراهم می کند که بتوانند نیازهای اولیه خود را در زمینه رسم جدول، ارایه گزارش، ایجاد بانک اطلاعاتی، برطرف کردن مشکلات اولیه کامپیوتر و لپ تاپ و مانند اینها برطرف کنند.

آموزش کامپیوتر به کودکان اعتماد به نفس آنان را نیز افزایش می دهد زیرا بعد از مدت کوتاهی به مرجعی برای برطرف کردن مشکلات کامپیوتری خانواده و مدرسه تبدیل می شوند و توان حل مساله آنان را نیز افزایش می دهد.

دوره آموزش کامپیوتر به کودکان و نوجوانان را کجا پیدا کنیم؟

آموزشگاه اکسیر آموزش بهترین دوره آموزش کامپیوتر به کودکان و نوجوانان را در گلشهر کرج برگزار می نماید. مدرسان این دوره از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف هستند و به خوبی دانش فنی خود را به کودکان شما منتقل می نمایند.

شما می توانید برای اطلاع از جزییات برگزاری دوره با آموزشگاه کامپیوتر اکسیر آموزش گلشهر تماس بگیرید و یا بصورت حضوری مراجعه نمایید. از دیدنتان خوشحال می شویم.

X